Szukasz współpracowników wśród blogerów?
Chcesz, by Twoja firma zaistniała w blogosferze?
Pragniesz wypromować swoją markę, akcję, produkt?

  
Czy wiesz, że blogerzy cieszą się zaufaniem konsumentów? Czy wiesz, że blogerzy mają realny wpływ na kształtowanie opinii swoich czytelników? Czy wiesz, że blogerzy mogą sprawić, że informacja o Twojej marce dotrze do szerokiego grona odbiorców?
  
Agencja Kreatywna Espelibro oferuje możliwość podjęcia działań promocyjnych z udziałem blogerów i vlogerów. Jeżeli chcesz, aby Twoja marka zaistniała w sieci, przygotujemy dla Ciebie wyjątkową kampanię, w którą zaangażowani będą specjalnie dobrani do niej blogerzy.
  
To Espelibro zajmie się opracowaniem kampanii, rekrutacją blogerów i podpisywaniem umów.
  
Możliwości współpracy z blogerami są bardzo szerokie – możemy wspólnie przygotować dużą akcję promocyjną lub postawić na standardowe działania, takie jak kampania banerowa czy wpis sponsorowany. Co ważne, współpraca z blogerami obejmuje nie tylko działania na blogach, ale również w kanałach social media!
  
Tylko od Ciebie zależy, jak mocno chcesz się zaangażować, jak duży ma być zakres działań i jaki budżet chcesz przeznaczyć na zaistnienie w sieci Twojej marki. W Espelibro możliwa jest także współpraca barterowa, ale tylko na odpowiednich warunkach.
  

Szybki kontakt: